מדריך הכרויות

ארבע סימנים שלבן זוג יש מה להסתיר

ארבע סימנים שלבן זוג יש מה להסתירזה יכול להיות בעיה עם בעלך או אולי אתה פשוט פרנואידית בשל סדרת הטלוויזיה "מלרוז פלייס". אם יש לך ספקות, לקחת צעד אחורה את השעון.

אני מייבשת את הגרון
העובדה כי להחביא משהו שתלחיצי כך הגוף שלו עובר מודול חירום. "כאשר סוד גדול מספיק. כי זה צריך להיות מודאג כי הוא עלול לאבד משהו חשוב. אם הוא גילה, הכרויותהמחקר מראה לא מטופל השרירים מתכווצים, גורמת לצוואר להתייבש," אמר הנהג הכרויות גרושים גרושות, הנשיא של המכון של שפת הגוף, המחבר של "אמרת יותר ממה שאתה חושב". אז, אם אתה מתחיל לבלוע מאשר ה-sec במהלך השיחה שלך, זו משום שהוא מנסה להרגיע את השרירים בצוואר." תיזהר על הנושא שברצונך להשיג כשזה קורה-ייתן לך מושג על הסוד שלו.

רוצה יותר סקס
. כן, אולי היא פשוט חרמנית או להראות, חמים, אך שינוי פתאומי את התיאבון המיני שלו יכול להיות גם סימן שמשהו ישתבש. "אדם מסתיר משהו שאתה. הכרויות לא רוצה להיות מחוברים רגשית דרך השיחה כי הוא חושש כי אם כן, זה יגיד לך את הסוד," אומר מר בלום, פסיכולוג בעל תואר דייטבר בפלורידה. "במקום זאת, כי היא אוהבת אותך, ינסו למלא את החלל הזה על ידי חיבורו פיזית איתך." מאז דברים שונים עלולים עלייה בחשק המיני שלך המאהב-a נפלא בשינוי היחסים שלך, או. להאשים החתונה-לא על משהו מבלי לכלול הסברים אחרים.

נותן פרטים רבים מדי
אל תלך שולל על ידי בחור שנותן לך אימה של פיסות מידע על איפה הוא או מה הוא עשה. בהתחלה זה אולי נראה מאז זה מתאר כל כך הרבה, לספר את האמת. אבל אולי באמת תרצה לנסות להגן על העור שלך." אם אתה לספר סיפור, אתה מבחין כי העונה עם פרטים לא משמעותיים, זהו סימן שאלה, "אמר הנהג. "אם זה נכון במיוחד אם הכרויות הרבה הפסקות, כפי שהוא אומר הם מנסים למצוא מידע נוסף. רק תחשוב: כשאתה מדבר בכנות אל תיתן אף פעם לא. למעשה כל הפרטים כגון השם של הברמן או את הצבע של הקירות-מאז שאני לא זוכר כל כך הרבה מידע בחיי היומיום.

ידיים בכיסים
להיות זהיר מה לעשות עם הידיים שלך. אם אתה מרגיש כי להחביא משהו, אומר הנהג. "כאשר אדם מסתיר לפתע ידיים או לגעת כמה חלקי גוף, דייטבר כגון מאחורי הצוואר, יכולה הכרויות להיות דרכו של תמיכה, בידיעה עושה משהו מטורף." יש חריג אחד: כמה אנשים יושבים בדרך כלל עם הידיים בכיסים. אם זו התנוחה הרגילה של המאהב שלך, לא מניח מיד כי הוא שקרן.