מדריך הכרויות

חשבתי שנהיה ביחד לנצח

חשבתי שנהיה ביחד לנצחשאל כל הרווקים הוא רוצה שותף, קרוב לוודאי שתשמע את זה: אני רוצה אדם לאהוב אותי- אני לא רוצה להרגיש. כאילו אני צריך או לקום "לשלב" להיות נאהבת. כמובן, רווקים גם יגידו לכם כי אדם המבקשים כלות מאוקראינה להיות קשוב, נאמנה, כנה ומושכת; אבל במעמקי הנשמה שלהם, מה הם רוצים רוב האנשים על פני כדור הארץ של בן הזוג שלהן הוא, ראשית, להתקבל, מוערך, מעריץ אותך על מה שאתה, ללא צורך לזייף או מזויף.
אף-על-פי סוג זה של אהבה וקבלה אוניברסלית כמעט רצה, לא קורה לעיתים קרובות. כמובן, אם היו יותר מאשר מספר קטן של שותפים, זה קרוב לוודאי שאת כבר עם מישהו רציתי לשנות אותך, היה מציפיות ממך אתה נמדד "ערך" תלוי כמה טוב לך הסטנדרטים בלתי אפשרי. אולי אתה ניתן למצוא מה שהיה להם לומר אלה שני רווקים בנושא זה:

הייתי עם בחור בשם קסטרו בשנה, לאחר שלושה אתרי הכרויות ללא דמי מנוי חודשים שמתי לב כי כל לנסות לשנות אותי. אני היה מסייר כל הזמן "ביקורת בונה" על שיפור הקריירה שלי, לרדת במשקל, הרגלי אכילה, להפחית את הקביעה בריא וארגון הדירה שלי. אפילו התחלתי לתת טיפים וטריקים "להתלבש להצלחה", לשנות את התספורת. לבסוף הבנתי כי ג'ואל היה דימוי מנטלי של האישה האידיאלית בצד, זה לא היה! אולי לנסות תצטרך לעזור לי אבל רק על ידי אני מרגישה רע בקשר אליי כל הזמן.
j
שהיחסים ביני לבין במשך שישה חודשים, מערכת כלות מאוקראינה היחסים הפכה רציני מספיק. התחיל ממש מטרידים על ידי הערות מדכא. תמיד נהגתי לומר "? למה עשית את זה?" ואתה "יכול לעשות יותר טוב." לסמן את כל נזק, או לפחות מה שהיא נחשב שגוי. דבר על מה שעשיתי לא היה מספיק טוב. לבסוף שאלתי אם רציתי לחיות עם אדם כזה. לשארית חיי, התשובה הסופית שלי היה "בשום פנים ואופן!".
אם אתה אדם שרוצה להיות אהוב ומקובל, בשביל מה זה, שים לב "שלושה C-s" שיכול להפוך יחסים עם פוטנציאל טעם מתוק אחד מיד: