מדריך הכרויות

חמישה סימנים לכך שאתה הנבחר

חמישה סימנים לכך שאתה הנבחרעזוב את זה עם השותף בנוגע לעתידך ביחד, השיחה. זה שיגעון על גברים! במקום זאת, למד לקרוא את הסימנים. אם אתה מבחין כל אחד מעיד על הכרויות התנהגויות אלו, זה רשמי: האדם חושב שאת אישה טובה.
1. רוצה לבלות את החופשות שלהם איתך, איפה זה
אם ירצה תעבור את מסורות הילדות שלו, להירגע בבית לשמור או לוותר על כל המשפחה ולעשות טיול עם אמצעים אתה זה שחושב ליצירת מאש וזכרונות איתך.
2. מזמין את החבר הכי קרוב שלו, בלי כפייה
לראות חבר קרוב ככל שהוא הכרויות 50 פלוס מתקדם לעבר המזבח הוא אירוע מונומנטלי. לא כמו כדי לשתף אותה עם כל בחורה, במיוחד מאחר שהגונה הרבה תגובות "אז אתם שניכם פעל?". ייתכן גם כאילו שניכם מרמז לראש לכיוון המזבח בעתיד הקרוב.
3. הבריחה את הביטוי "ילדים שלנו"
אני לא רוצה שיעבדו לגברים אך הרוב מתקשים לחשוב על אפילו להקים משפחה עד שלהם פעם אפגוש את האשה. אומר משהו כמו קטין כמו "אנחנו לא נתן את הילדים להיות שובב" פירושו לא רק את התמונה אבל מחכה שיקרה, זה לא הולך להתחבא במערה שלו
4. בוכה לפנייך
אם הוא שפך דמעות בזמן צפייה בסרט, גם לב מי כי אני מת, החושים הכלב יכול להיות פגיע מולך. כי הוא מעניק ביטול המסכה מאצ'ו סוג משהו-לא-אני-אפשר-לעשות לא מראים פצעים הוא פחד להיות עצמו. אם אתה לא מנסה להסתיר או להתבייש יכול הכרויות להיות זה רואה אותך עובר לצידו לאורך עליות וירידות רבות, רוצה להיות בטוחה. שזה בסדר להציג שלה פחות רגעים גברי.
5. זה מאוד אחראי עם הכספים לפתע שלו
גברים נוטים להאמין כי עלינו לעמוד גם במונחים של כסף לפני שישימו את הלולאה עם אישה (בטוח, נראה קלאסי, אבל זה נכון). אז אם נראה יותר מודאג לקבל הכרויות קידום ולכן תורם לחשבון החיסכון שלו או לפתוח אחד חדש, זה סימן כי ברצונו להיות מסוגלים לתמוך מישהו בעתיד הקרוב (כלומר אתה).