מדריך הכרויות

אתרי הכרויות לסטוצים

dating_0029אכן, אתה צריך להיות כנה עם עצמך כלפי שותף עתידי אפשרי בחיים שלך אבל היבטים מסוימים נשמרים טוב יותר בחושך עד לרגע הנכון. זה חל בעיקר בכל נושא הקשור העבר שלך. זה עובדה ידועה גם אתה והשותף שלך לנהל שיחה וגם כי עדיף לא לדבר. על זה מעמד עד מבקש האדם האחר, או עד היחסים שלך הוא חזק מספיק כדי לסמוך אחד על השני מבחינת פרטים חשובים לגבי חייכם. באופן הכרויות לגיל השלישי דומה, קח את הזמן שלך לשאול שאלות אודות העבר של שותף אפשרי עד לרגע הנכון פעולה זו תבטיח כי אינך לשתף את ההיבטים החשובים של החיים שלך עם כל אדם שאתה פוגש.
לשמור על הנושא של יחסי מין מחוץ השיחות שלך. יותר מדי פתיחות כלפי המין ייתן רעיונות מוטעים לגבי האפשר שותף לך. אתה יכול להיות מאוד שמרן במחשבות שלך אבל טעות כזו. לגמרי תתאים הדרך רואים אתכם. כדי למנוע כל בלבול, עדיף להימנע מדברים על סקס.
לעולם לא לתת פרטים אישיים לא . כתובת הבית, העבודה, מספרי טלפון הביתה והעבודה לא תינתן למען ביטחונכם האישי. ישנם סוגים רבים של אנשים מסוכנים להישג ידם של אנשים איזה אתרים. אנשים כאלה יוכלו להזמין עבורכם בצע ולהציק הן בחיים האישיים והן בחיים המקצועיים. זה חיוני זה כובל לתת פרטי איש הקשר שלך.
מבלי לפגוש הקדמי מלפנים, קשה לדעת את כל האחרים טוב יותר. לכן, המפגש הראשון, חשוב להכיר אחד את השני אתה. עם זאת, הצורך לנקוט באמצעי זהירות מסוימת לפני פגישה. אתה תמיד צריך אדם שמתמצא המיקום שלך. זה יכול להיות חבר טוב, עמית מהימן או האחים שלך. מישהו אתה צריך לדעת את המיקום הנוכחי שלך, במקרה של כל אסון. מונע לעשות קודם פגישה מישהו הביתה, בחירה של הישיבה במקומות ציבוריים. טלפונים לשומרם פתוחים. שופט אדם בקפידה במהלך הפגישה הזו, מאז זה יקבע אם תרצה להיפגש בעתיד, אם יש לך משהו במשותף או לא.