מדריך הכרויות

הדרך שלי לאהבה אמיתית

הדרך לאהבה שליתגיד לאישה זה סוף שבוע אחד, שפשוט תלכי למוזיאונים, כדי להיות מסוגל להראות את התשוקות שלה, ואת סוף השבוע הבא אתה ללכת לים, לשחק פריזבי אתה יכול להראות את הכעסים שלך. זה דרך טובה ליצור קישור עם האישה שהוא באמת עולה מבלי להעמיד פנים שאתה אוהב משהו שאתה לא אוהב במציאות. בנוסף, אם אתם מגיעים במערכת יחסים יחד יהיו הרבה ימים שבו כולם יוכלו לעשות מה שאתה רוצה.

לשקר באינטרנט אתה אומר הרבה על מי שאתה הכרויות כאדם. מעל, אומר כי אתה לא מרוצה לגמרי עם מי שאתה. גם אומר כי הוא לא האמין "שפע"-אתה לא חושב שאין מספיק נשים להתחבר ולכן חש בצורך לייצוג שווא (טוב, משקר) בפרופיל שלך.
בין אם זה בגלל הדרך שבה שהגוף שלך נראה, בגיל שלך, או על מה אתם מחפשים במערכת יחסים, תמיד תהיה תופעות לוואי באינטרנט . אתה חייב להאמין כי הם זוועה של נשים שנפגשת עם התואמים.

הצלחה תלויה במאמץ זה אתה הכרויות מפקיד באופן שבו אתה להיות מודאג של שותף אפשרי. התוצאות הם לא תמיד כפי שאנו רוצים וצריכים לשמור על הסבלנות שלך כל הזמן. אנא שימו לב כי כל עוד אנחנו מחפשים אדם מיוחד על זה לא להעמיד מישהו אחר, אבל תן לנו להיות עצמנו. פעולה זו תבטיח כי המאמצים שלנו לא תהיה לשווא, כי אנחנו סוף סוף נפגשים האדם שאנו אוהבים.