מדריך הכרויות

מצאתי את האהבה באתר דייטינג

מצאתי את האהבה באתר דייטינגאנחנו מרגישים כמו מורת רוח כאשר אנו מקבלים… ביקורתיות לשלוח מסר ברור: אתה לא מוכשר, שאינם מתאימים, ראויים.
יש מקום במערכת יחסים רומנטית עבור תצוגות והצעות שיכולים להוביל שינוי חיובי? בטח. אלה מועברים תמיד עם חסד ולב פתוח. במקום זאת, הביקורת ששורשיו בדרך הכרויות כלל גישה קפדנית ובלתי גמישה. אני יכול להתעלם הביקורת פה ושם אבל כאשר המילים האלה הכרויות בחינם הן נפוצות, האסטרטגיה הטובה ביותר היא להיפטר מהם.
יש אנשים להעריך את "ערך" על-ידי בדיקת מה הרמה שלך לאחרים. אבל מי רוצה להיות הורה, קרוב משפחה, חבר או אלוהים ישמור את השותף לשעבר של אדם אהוב? כדי להיות מוערך על בסיס הפעולות של מישהו אחר הוא לא רק מעליב אבל גם חסר תועלת כמו שלכל אחת יש משלו עוצמות, חולשות, רווחים והפסדים.
בכל מערכת יחסים-במיוחד ביותר סגירה -אתה רוצה את החופש להיות מלאה, וגם אותנטי לעצמך. עם זאת, שותפים פוטנציאליים רבים המבקשים לשלוט את ההתנהגות והחשיבה בגלל חוסר הביטחון שלהם. הנזק שנגרם על בסיס יומי על ידי מפקד או רשות הכרויות אחרת, וכך הם גדולים מספיק, פשוט לא רציתי להיות מתוקן, בבימויו של בן זוג רומנטי, אדם צריך לעשות אתה מעריך את ייחודה והן את האינדיבידואליות.
אם אתה פוגש את כל הגורמים הללו, מחשיב אותה אות אזעקה גדולה כי הם לא קיבלו, מוערך הכרויות בשלמותו. במקרה זה, זה יהיה טוב יותר למצוא בן זוג לאהוב את עצמך. בדיוק כמו שאת.