מדריך הכרויות

החבר שקבע לנו את הדייטינג הראשון

החבר שקבע לנו את הדייטינג הראשוןהדרך שבה אנשים שוכבים בפרופילים שלהם הוא איך אני כותב את זה. כאשר אתה כותב את הפרופיל שלך, לא לכתוב רומן נראה לאהוב יותר אם אתה מתכוון להתמודד בצורה הולמת.
גברים רבים מעוניינים רק מתעסק סיפורי אהבה עם נשים, הם יכתבו את הפרופיל שלך בדרכים שגורמות לה הכרויות להיראות כמו אנשים רוצים מערכת יחסים. אגיד לך אהבה ממושך מטייל על החוף או שהוא "אוהב את הרומנטיקה", כאשר במציאות הם רק מתעניינים יחסי מין מדי פעם הכרויות  עם נשים שאתה פוגש.
אם אתה לא רוצה מערכת יחסים, אז למה לא לכתוב פרופיל של צלילים רומן רומנטי שיגרום לנשים להתחבר. אתה צריך להיות תמציתי בנוגע לכוונות שלך ולהפוך אותם מפורשות. לדוגמה, ייתכן שזה משהו כמו "אני לא בטוח לגבי מה שאני רוצה מבחינת הפגישות, כיום. הייתי רוצה לפגוש נשים מעניין לצאת ולעשות חיים."
. זה מאוד חשוב להיות כנה לגבי הכרויות סיפורי אהבה מה שאתה רוצה. עליך להימנע לנסוע אישה הכרויות לתוך מסע רגשי שבו אתה לא יכולה להצטרף. בנוסף, להיות כנה לגבי תחומי העניין שלך. האם אתה באמת רוצה לבלות את ימיך העמדת פנים שאתה. כמו מוזיאונים לאמנות, כאשר למעשה אתה מתוך מחשבות, רק כדי לבצע כמה בנות בסביבה מקוונת אתה אוהב? . הנה חלופה טובה יותר: משא ומתן.