מדריך הכרויות

החלטתי לעשות את הצד הראשון

החלטתי לעשות את הצד הראשוןכשאתה פוגש באינטרנט חשוב מאוד להיות תמציתי על הרצון להביא ילדים או לא, כי נשים רבות רוצות ילדים. גברים רבים שאינם רוצים ילדים יאמרו לך כי הכרויות הם "פתוח" או "שזה אפשרי לרצות סיפורי הכרויות ילדים. תעשה את זה כדי להיות מסוגל לעבור, ולהיות מסוגל לקבל תגובות יותר מנשים. כי כל כך הרבה נשים ילדים, אנשים אלה מאמינים כי הבחירות תהיה מוגבלת אם הטענה באינטרנט פרופיל הכרויות זה לא להעתיק. . זה לא החשיבה הטובה ביותר…
אתה חייב לחשוב כי יש רבים כמוך. אם אתר התאמה בין מזלות לא רוצה ילדים, נשים שתפגשו אף פעם לא ירצו ילדים מדי. ישנם הרבה בחוץ. מה אתה לא רוצה לעשות הוא לגרום לגבר לתוך מסע רגשי שאתה לא מוכן להמשיך עד הסוף. אתה פשוט מתעורר במצב מסובך.
זה יעזור אם תכתוב מה שאתה באמת רוצה. רוב האנשים המתארים את עצמם בפרופילים שלהם לא סוריאליסטי לדבר בצורה סיפורי הכרויות ברורה על מה שאתה רוצה או רודפים אשליה או פנטזיה. להיות ברור ולא חושב אחרי דפוס של שפע, כבר לא תרגיש הצורך לתאר את סוריאליסטי.
במקום להגיד מה הכרויות שהם רוצים לשמוע הכרויות נשים, עדיף תמיד להתחבר עם אנשים כנים ולספר להם למה הנקודה בחיים ברגע זה. רוב הנשים היו כל כך הרבה פעמים זה הדרך כי אתה באמת הולך להיות משהו מנחם עבורם (גם אם אתה צופה דברים שונים מבחינת רומנטי).