מדריך הכרויות

גברים שמשקרים בדייטינג

גברים שמשקרים בדייטינגאם אתה כותב כי "פתוחים", בטח שלא, זה יהיה הסוף בשבילה. אם את משקרת לגבי הגיל שלך, אתה הולך צריך להתגונן כשתפגוש אותה.
"כל כך הרבה גברים משקרים באינטרנט לגבי הגיל שלהם כי הצעיר רודף נשים."
הדבר החשוב ביותר שיש להביא בחשבון לפני שיקרת בקשר היכרויות אתרי ממך היא כי אישה יראו שיקרת כשאתה פוגש בפעם הראשונה.
אם אתה חושב על מה הוא הדבר הכרויות הכי חשוב לאישה במערכת יחסים, זה בטחון. אם הפרופיל שלך באינטרנט היא מלאה שקרים, אישה יאבד את האמון בך מיד. . אז, לא משנה כמה טוב אתה בבית, לך לבזבז את הזמן שלכם לשכנע זה מי אתה באמת הוא לא שקרן.
. אז בוא נלך עד ארבע אחד מהפרופילים באינטרנט נמצא הגדול ביותר המערכת נתקלה לספר גברים, איך זה ישפיע על כל אחד מהם

אחד השקרים הנפוצים שאנחנו אומרים גברים הוא דרך התמונות ששמת בפרופילים שלהם באינטרנט. התמונות של הגברים יהיו עשויים לעתים קרובות נראה מושך. יכול לשים תמונות של שקילה שלה עם 10-15 ק ג או פחות יש יותר שיער.
הבעיה עם זה היא כי כל אישה שאתה הכרויות פוגש באינטרנט מצפים לפגוש את האדם שרואים אתכם בתמונות האלה, כפי שמוצג בתמונות האלה. יש לו אין כל קשר למראה, אבל זה פשוט העובדה כי הם לא נראים כפי שברצונך להציג. במילים אחרות, הפרופיל שלך היה שקר. כשאתה פוגש אישה מרגע שהעלת תמונות אלה איתך, מחשבתה הראשונה בכל הנוגע לך שם תהיה הערכה של התמונה הנוכחית אלא כי אתה אדם עם צביעות על עצמו.
מה לעשות רוב הגברים מגן על עצמו. הם יגידו האשה: "אתה דואג, אני אהיה במצב שוב!". ההגנה היא לא דרך טובה להתחיל פגישה. האם ברצונך ללכת מאבק מתמשך לפגישה, במיוחד במפגש הראשון. הדרך הטובה ביותר להתחיל היא עם אישה מוכנה לקבל יודעת את הכל עלייך.
אז הנה מה שאתה צריך לעשות. היזהרו התמונה של אנשי מקצוע, שכן הם נוטים לגרום לך להראות. את זה לעצמך יותר מדי. במקום זאת, לצאת הכרויות עם חבר, לבקש ממנו לעשות כמה תמונות לאורך כל היום. בדרך זו, נשים ניתן לראות איך את נראית. כמו כן, יש להקפיד ללבוש בגדים שונים בכל אחת מהתמונות, כדי לא להיראות. הדבר החשוב ביותר שיש לזכור היא שעליך לעשות קצת כיף על ידי עושה את זה! זה הרושם הראשון שתבצע (פעם אחת עם פרופיל שלך).