מדריך הכרויות

אהבה בגיל 55 – תודה לאתר ההכרויות

אהבה בגיל 55 - תודה לאתר ההכרויותתחום הכרויות  נוסף שבו הכרויות אנשים שוכבים בפרופילים שלהם באינטרנט הוא הגיל. ? למה את כל כך הרבה גברים מחפש פגישות מקוונות שניים שהם אחד משקרת הכרויות  לגבי הגיל שלהם כי הצעיר נשים רודף תמיד. לגברים יש 45 שנה יגידו לך שיש להם 39; גברים שיש להם 55 שנים יגיד לך שיש להם 45.
כשאת משקרת לגבי הגיל שלך, אתה הולך טיפש נשים רק עד שהם נפגשים פנים מול פנים. אם אתה אומר שיש לך מזה 39 שנים, כלומר אתה 45, נשים ידעו שאין לך מזה 39 שנים מהרגע שאתה מופיע במפגש הראשון. למעשה, אתה בטח ישאל אותך בן כמה אתה באמת. התאמה בין מזלות השאלה "למה את משקרת?" רוב הגברים לתת לתשובה הסטנדרטית "נראה הרבה יותר צעיר ממה המציאות, אם אתה יודע שאני בת 45 כנראה לא יצאה איתי".
. תן לי להסביר לך משהו: אם מדובר על אישה של 28 או 29 בת שמחפשת בחור למעלה הכרויות מזה 39 שנים, אז אתה צודק, אתה כנראה לא רוצה לצאת איתך שוב, שעכשיו אתה יודע את זה. לפני 45 השנים.
אם אמר שהוא מחפש מישהי רק בשביל גיל מסוים, זה היה דרישה אליהם, לא מחוון הכרויות  היעד. את לא רוצה לצאת שוב, לא רק הכרויות בגלל שאתה לא מה שהוא אמר בבירור שהוא רצה אבל (שוב) כי אפשר לראותו כאדם שאי אפשר לסמוך.
אם אתה רוצה להכיר שניים שהם אחד נשים צעירות, הסביבה המקוונת הוא לא המקום למצוא אותם. לפגוש אותם באופן אישי. אנשים באינטרנט הכרויות  רוצים לפגוש אנשים נופלים לתוך הפרמטרים שציינת בפרופיל שלהם באינטרנט.
בנוסף, מה לדעתך זה אומר עליך לשקר לגבי הגיל שלך בפרופיל שלך? אומרים כי אתה לא מרגיש בנוח עם איפה שאתה בחיים שלך. אם אתה בחור רודף נשים צעירות יותר, אולי מרמז כי הכרויות  אתה לא בוגר מבחינה נפשית.
אולי הגיע הזמן להפסיק לצפות חלומות ולהתחיל להיות כנה בקשר עם מי אתה באמת.