מדריך הכרויות

איך להרשים בדייטנג הראשון

איך להרשים בדייטנג הראשוןאל תצפו בחור כדי להבין כמה אתה נהדר, שזה בלתי אפשרי.
אנשים פשוטים. אין צורך לשנן את סטטיסטיקת ספורט מסובך, להשתלט על משחקי וידאו או ספירלה כמו כדי להרשים (למרות מקבלים נקודות על זה!). במקום זאת, השתמש בשיטות הרבה יותר פשוט ויעיל יותר.

לשאול שאלות
רוב האנשים מניחים כי נשים אוהבות לדבר הכרויות בחינם הכרויות עליהם יותר מכל. דבר אחר. כתוצאה מכך יהיה מופתע לטובה אם הוא שואל שאלות על החיים שלו, בין אם זה על השאיפות שלו מבחינת הקריירה או את קבוצת הכדורגל האהובה. "זה הקלה גדולה כאשר בחורה לשאול שאלות על לי," מודה מקדונלד, בת 32. "לא רק הוא מעוניין אבל זה גם טוב לדעת כי ניתן לקיים שיחה."

אגלה סוד
גילוי תמימים יחסית בכל הנוגע לך-אנחנו לא צריכים לדעת. למה את סיפור חייך הפכה סדרתי-יכול ליצור קשר מיידי. "הפעם הראשונה שפגשתי את חברה שלי הודה מהפחד העש" מסביר אלכס, בן 26. "הייחוד של עצבנות שלה גרם לי להוקיר ואני ידעתי שאני חייב להיות גיבור, אם בכלל של האלה המעופף, הייתה הופעה". היי, אפילו אם כל החברים שלך אתה באמת יודע "הסוד", הוא עדיין ירגיש מיוחד.

להפוך את הפנים
מביך רגעים יכול להיות מטריד; אבל גם לתת הכרויות לך את ההזדמנות לתת המשמר כדי להראות להם איך אתה במציאות. אז במקום לאבד את עצמך כאשראלפא הכרויות  קורה משהו לא נעים, תחשוב על זה בתור הזדמנות להראות את חוש ההומור ואת היכולת לצחוק על החשבון שלך. "תוף עם בחורה בפגישה הראשונה יש החליק על קרח מחוץ לדירה שלה והוא נפגע קשה," אמר דוד, 25 שנה. "אחרי הכרויות שאני יצרתי בטוח זה שזה נאמר טוב << טוב כי אנחנו לא הולכים בהחלקה על

רמז על יום שני
"זה נהדר כאשר בחורה מזכיר את ההזדמנות לפגוש אותה שוב," אמר מירצ'ה, בת 27. "קח את זה כמעט בכל פעם." . רואה, זה כל כך קל… מצד אחד, אתה לא הכרויות רוצה להיות עקבית. גברים לא עושים טוב מאוד עם הדקויות, אז אתה חייב להיות בטוח שההודעה מגיעה לו. משהו כמו "אני ממש רוצה לראות סרט ואני. כל החברים שלי ראינו אותו" צריך ללכת הבחור אפילו היותר קשה בראש.