מדריך הכרויות

שישה סימנים שהוא חושב לעזוב אותך

שישה סימנים שהוא חושב לעזוב אותךדברים לא הלך כל כך טוב עם. החבר שלך בזמן האחרון? . חדשות רעות, אולי הייתי מוכן לוותר.
זה ידוע כי גברים לא ממש יוזם דיונים על מערכות יחסים, ולכן כשהם פורצים, לעיתים קרובות נראה פצצה נזרקה פתאום. אבל מומחים אומרים כי אלו למעשה לתת כמה עצות כשאתה כבר לא מרגיש טוב. תיזהר:
1) היא פעולה כלשהי עם עבודה קשה. כאשר הכרויות יחסים הולך לכיוון הרס, לעתים קרובות גברים נוטים לעבוד יותר כדי לפצות על; זה נותן בונוס אתר הכרויות חינם הגאווה שלהם מאז זה סביר מצוברחת כי המצב קשה איתך.
2) עצירה מזמין את החברים שלו. כאשר אתה הופך בפעם הראשונה כמה וחבריו רצו לפגוש אותך (לקנא כי הוא הניח את ידו על נקבה כל כך טוב). אבל אם אתה חושב שני לגמור, זה יתחיל לבלות יותר עם בנים, בלעדיך, שהם יודעים כי שניכם די סיימו וכדי לקיים מתי אתה מכה את הקצוות הפסקה.
3) לשמור שיחות על ניוטרל. האם שמתם לב כי מדברים יותר על דברים כמו החדשות, מזג האוויר בזמן האחרון? נושאים אלה אינם אינטימי, הם סימן שזה אפשרי יתרחקו שיש קשר חלש יותר, כך הרגשות שלו לא צריך להיות כהה כאשר פעולת commit של, קל להשתחרר.
4) נפרד ממך. נניח שאתה צופה בסרט ביחד על הספה, גופו מכוון בכיוון ההפוך. אז לך להעביר את המסר שהוא לא רוצה להיות אינטימית. בחור הזה. הכרויות אתה באמת לא רוצה. לגעת לך ולך יש כמעט כשאתם ביחד. אם לא תעשה את זה? שפת הגוף למעשה לקחת את המקום הזה, לקריסה שתראה זה מרגיש קילומטרים ממך.
5 אתה לשלוח) הודעות עם כל סרטי. אנשים שולחים הודעות מומנטום, לכל לחוש, להרגיש. הכרויות כאשר זה לא קורה, זה אומר לא גם מרגיש צורך לשלוח את תשומת הלב הקטנה ולהחביאם, אומרים "לילה טוב!" או להראות שהוא חושב עלייך.
6) מוותר על העדויות של בפומבי. בעת לנשק או יד-מחזיקה אותך בפומבי שאתה מספר העולם כי ביחד, שבו אתה לא רוצה לעשות אם שצפית כי בקרוב יהיו לבד.